+ 58 77 46 890  |  + 48 722 224 585  |  biuro@plgr.pl
Strona startowa      Biuro czynne: pon-pt 7.30 - 15.30

Wsparcie szkoleniowo – doradcze skierowane do liderów lokalnych – członków organizacji pozarządowych z obszaru Powiatu Puckiego

2021-04-07

Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka z siedzibą we Władysławowie zaprasza na cykl szkoleń w temacie animowania społeczności lokalnych na rzecz podejmowania inicjatyw wspólnych realizowany w ramach projektu własnego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Wsparcie szkoleniowo – doradcze realizowane jest przez Kaszubski Uniwersytet Ludowy z siedzibą w Wieżycy.

Udział w projekcie jest bezpłatny pod warunkiem uczestnictwa w każdym etapie wsparcia tj. łącznie 4 spotkania szkoleniowe oraz realizacja wybranego mikrodziałania.

Chętnych do udziału w projekcie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i dostarczenia w formie zeskanowanego dokumentu z podpisem na adres mailowy: k.nowicka@plgr.pl do dnia 15.04.2021 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie po 1 osobie z organizacji. Przesłanie formularza nie oznacza zakwalifikowania się do udziału w projekcie. W przypadku większej ilości zgłoszeń, wybór uczestników nastąpi na podstawie kolejności zgłoszeń.

UWAGA! Zadania zaplanowane są tak, aby zapewnić Państwu bezpieczne warunki szkolenia w reżimie sanitarnym zgodnym z obostrzeniami. Ze względu na zmieniającą się sytuację pandemiczną zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminów realizacji poszczególnych zadań.

Poniżej znajdziecie Państwo kartę zgłoszeniową oraz szczegółowy opis projektu.

karta zgłoszeniowa

Tematyka szkolenia

Zapraszamy do udziału!Powiat i Gminy Partnerskie