+ 58 77 46 890  |  + 48 722 224 585  |  biuro@plgr.pl
Strona startowa      Biuro czynne: pon-pt 7.30 - 15.30

Stworzenie interaktywnej mapy – RYBNEGO PRZEWODNIKA KULINARNEGO

2020-12-28

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować o projekcie pt.  „Z wody na talerz – na szlaku smacznej ryby” realizowanym przez Północnokaszubską LGR z siedzibą we Władysławowie we współpracy z LGR Kaszuby z siedzibą w Chmielnie.

Założeniem przedsięwzięcia jest stworzenie interaktywnej mapy  -RYBNEGO PRZEWODNIKA KULINARNEGO ONLINE promującego obszary działania Lokalnych Grup Rybackich poprzez produkty rybne.

Celem opracowania interaktywnej mapy jest stworzenie przewodnika dla turystów i mieszkańców, opierającego się o mapy terenów LGR Kaszuby i Północnokaszubskiej LGR z zaznaczonymi lokalizacjami (naniesionymi ikonami) związanymi z rybołówstwem, a w szczególności z miejscami, w których można nabyć bądź spożyć dania rybne, z wydarzeniami związanymi z kulinariami. Multimedialny przewodnik udostępniony będzie na stronach internetowych, portalach społecznościowych Lokalnych Grup Rybackich, gmin w których funkcjonują i innych podmiotów związanych z gastronomią i promocją naszego obszaru.

W przewodniku LGR Kaszuby znajdą się trzy podkategorie dotyczące produktów rybołówstwa zatytułowane następująco:

  1. „gdzie kupić”

W podkategorii znajdą się informacje o miejscach takich jak przetwórnie, sklepy rybne, gospodarstwa rybackie, itp., w których można zakupić przede wszystkim świeżą rybę.

  1. „gdzie zjeść”

W podkategorii znajdzie się informacja o restauracjach, barach, miejscach gastronomicznych, w których można zakupić gotowe posiłki rybne.

  1. „wydarzenia o tematyce rybackiej”

W podkategorii znajduje się informacja o odbywających się wydarzeniach promujących produkty rybactwa, o planowanym przebiegu wydarzenia oraz przybliżonym terminie.

W celu umieszczenia informacji o Państwa rybnej ofercie należy wypełnić poniższą ankietę w zależności od preferowanej kategorii oraz załączyć zdjęcia (do 10 szt.), filmik promocyjny lub link do państwa strony internetowej, z której będzie można pobrać niezbędne materiały.

Do 31.01.2021 informacja naniesiona będzie do interaktywnego przewodnika, o czym wszystkich poinformujemy mailowo bądź telefonicznie.

UMIESZCZENIE NA MAPIE INFORMACJI O PAŃSTWA OBIEKCIE JEST BEZPŁATNE!

Ankieta do pobraniaPowiat i Gminy Partnerskie