+ 58 77 46 890  |  + 48 722 224 585  |  biuro@plgr.pl
Strona startowa      Biuro czynne: pon-pt 7.30 - 15.30

Promuj się w rybnym przewodniku kulinarnym online!

2021-05-17

Północnokaszubska LGR wraz z LGR Kaszuby przygotowują RYBNY PRZEWODNIK KULINARNY ONLINE promujący obszary działania Lokalnych Grup Rybackich poprzez produkty rybne. Celem opracowania interaktywnej mapy jest stworzenie przewodnika dla turystów i mieszkańców, opierającego się o mapy terenów LGR Kaszuby i Północnokaszubskiej LGR z zaznaczonymi lokalizacjami (naniesionymi ikonami) związanymi z rybołówstwem, a w szczególności z miejscami, w których nabyć bądź spożyć dania rybne, z wydarzeniami związanymi z kulinariami. Multimedialny przewodnik udostępniony będzie na stronach internetowych, portalach społecznościowych Lokalnych Grup Rybackich, gmin w których funkcjonują i innych podmiotów związanych z gastronomią i promocją naszego obszaru.

W przewodniku PLGR znajdą się trzy podkategorie dotyczące produktów rybołówstwa zatytułowane następująco:

  1. „gdzie kupić”

W podkategorii znajdą się informacje o miejscach takich jak przetwórnie, sklepy rybne, gospodarstwa rybackie, itp., w których można zakupić przede wszystkim świeżą rybę.

  1. „gdzie zjeść”

W podkategorii znajdzie się informacja o restauracjach, barach, miejscach gastronomicznych, w których można zakupić gotowe posiłki rybne.

W celu umieszczenia informacji o Państwa rybnej ofercie należy wypełnić jedną z poniższych ankiet w zależności od preferowanej kategorii oraz załączyć zdjęcia (do 10 szt.), filmik promocyjny lub link do państwa strony internetowej, z której będzie można pobrać niezbędne materiały.

 

Ankieta do pobraniaPowiat i Gminy Partnerskie