+ 58 77 46 890  |  + 48 722 224 585  |  biuro@plgr.pl
Strona startowa      Biuro czynne: pon-pt 7.30 - 15.30

Nagroda Bursztynowego Mieczyka dla pomorskich NGO

2023-09-12

Szanowni Państwo,
w imieniu Kapituły 29. Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego oraz organizatora Konkursu, Fundacji RC, mamy wielką przyjemność zaprosić organizacje pozarządowe z województwa pomorskiego do zgłoszeń w Konkursie.

Na stronie internetowej Nagrody Bursztynowego Mieczyka zostały przygotowane dla Państwa informacje, które sprawią, że udział w konkursie będzie jeszcze łatwiejszy niż w poprzednich latach. Zachęcamy też do zapoznania się z infografiką i zaproszeniem.
Nagrody BM są uhonorowaniem codziennej pracy osób zaangażowanych społecznie. Przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe, warto więc dać szansę swojej organizacji na ich zdobycie. Ostatnie 28 edycji pokazało, że laureatami zostają organizacje i małe i duże; te, które działają na cały region, ale też te, które działają lokalnie, na swoim „podwórku”.
Zgłoszenie do Konkursu jest łatwe – proszę zerknąć, jak nominować swoją organizację do NagrodyTermin zgłoszeń upływa 9 października 2023 r. o godz. 16:00.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Nagrody 30 listopada o godzinie 18:00 w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.
W imieniu organizatorów zachęcamy do zgłoszeń


Powiat i Gminy Partnerskie