+ 58 77 46 890  |  + 48 722 224 585  |  biuro@plgr.pl
Strona startowa      Biuro czynne: pon-pt 7.30 - 15.30

Szkolny konkurs dekoracji stołów

2017-06-05

SZKOLNY KONKURS DEKORACJI STOŁÓW

05 lutego 2013 roku w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie odbył się Szkolny Konkurs Dekoracji Stołów. Po raz pierwszy patronat nad nim objęła Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka.

Do tej pory na konkursach dominowała tematyka świąteczna – Wielkanoc na przemian z Bożym Narodzeniem. W tym roku uczczono inne święto bliskie naszym sercom – Zaślubiny Polski z Morzem.

W konkursie wzięło udział 9 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych, w tym po raz pierwszy zespół z Liceum ogólnokształcącego oraz 6 zespołów z klas gimnazjum.

Uczniowie przygotowali aranżacje stołu o tematyce morskiej. Jury składające się z restauratora pana Tadeusza Okulskiego, kapitana Mariana Leszka Wiśniewskiego oraz pani vice-dyrektor  Beaty Domnik miało ogromny problem z wyborem najpiękniejszego stołu, gdyż jak co roku zawodnicy wykazali się pomysłowością i wyczuciem smaku. Uczestnicy zainspirowali oglądając jak przemienić zwykły posiłek w ucztę dzięki pięknie nakrytemu stołowi.

 

Miejsce I zajęły:

– Natalia Krauza i Basia Skwiercz w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

– Diana Derdowska i Iga Ferra w kategorii szkoła gimnazjalna.

 

Organizator i inicjatorem konkursu była nauczycielka przedmiotów zawodowych ze Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie Pani Monika Rusak.

GaleriaPowiat i Gminy Partnerskie

Starostwo Puck

Gmina Puck

Miasto Puck

Kosakowo

Władysławowo

Krokowa

Jastarnia

Hel